Liga: | - |
Místo: | Zhoř u Tábora |
Okres: | Tábor |
Kraj: | Jihočeský |
Kdy: | 05. 09. 2020 11:00 |
Kontakt: | Miloslav Janovský |
Telefon: | 775910191 |
Začátek rezervace: | 27. 07. 2020 11:00 |
Konec rezervace: | 04. 09. 2020 11:00 |
Začátek tipování: | 27. 07. 2020 20:00 |
Konec hlasování: | 05. 09. 2020 00:00 |
Zadal: | Tomáš Novák |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Veteran, Muži, Ženy |
Zařazeno do: | neurčeno |
Stránky pořadatele: |
Poznámka pořadatele
SDH Zhoř u Tábora Vás zve na soutěž v požárním útoku.
Memoriál Josefa Tupého
5.9. 2020
prezence družstev 10:00 - 10:50
nástup družstev a zahájení 11:00
Kategorie: muži 3B, ženy 2B, veteráni 2B
pravidla dle THL, časomíra SDH Strmilov
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-zhor-u-tabora-11422.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Muži | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Nová Ves u Chýnova | TA | Michal Jůza | ||
2 | 2 | Řepeč | TA | Ondřej Mrzena | ||
3 | 3 | Ústrašice | B | TA | František Ježek | |
4 | 4 | Rybova Lhota | TA | František Ježek | ||
5 | 5 | Lom | TA | Tomáš Novák | ||
6 | 6 | Žirovnice | PE | Jakub Růžička | ||
7 | 7 | Šebířov | TA | Tomáš Kos | ||
8 | 8 | Choustník | TA | David Dvořák | ||
9 | 9 | Slapy | TA | Aleš Tůma | ||
10 | 10 | Zhoř u Tábora | TA | Tomáš Novák | ||
11 | 11 | Libkova Voda | PE | Vena Drahný | ||
12 | 12 | Svaté Pole | PB | Josef Pecka | ||
Ženy | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 3 | Oltyně | TA | Petra Novotná | ||
2 | 4 | Zdešov | JH | Nikola Vašková | ||
3 | 5 | Lom | TA | Tomáš Novák | ||
4 | 6 | Slapy | TA | Jarmila Kleinerová | ||
5 | 7 | Šebířov | TA | Tomáš Kos | ||
6 | 8 | Košice | TA | Natálie Klípová | ||
7 | 9 | Nová Včelnice | JH | Pavlína Jirků | ||
8 | 10 | Zhoř u Tábora | TA | Tomáš Novák | ||
Muži >35 let | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 3 | Lom | TA | Tomáš Novák | ||
2 | 4 | Svaté Pole | PB | Josef Pecka |
Nejlepší výsledky na soutěži
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2010/09/25 | Zhoř u Tábora, TA, | |
2011/09/10 | Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého | |
2012/09/15 | Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého | |
2013/09/21 | Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého | |
2014/09/20 | Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého | |
2015/09/19 | Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého | |
2016/09/03 | Zhoř u Tábora, O pohár | |
2017/09/09 | Zhoř u Tábora, O pohár | |
2018/09/15 | Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého | |
2019/09/07 | Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého | |
2020/09/05 | Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého, Zhoř u Tábora | |
2021/09/04 | Zhoř u Tábora, O pohár | |
2022/09/03 | Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého | |
2023/09/09 | Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Moudrého | |
2024/09/14 | Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Moudrého | |
Kdy | Kde | Liga |