Bookmark and Share

ČLÁNKY: O pohár starosty obce Svatá Maří 2018

Vydáno dne 28. 08. 2018 (1109 x přečteno)

V sobotu 25.8.2018 se již po šestnácté konala noční hasičská soutěž ve Svaté Maří. Soutěžilo se již tradičně pouze v disciplíně požárního útoku, na který se sjelo 16 družstev mužů a 7 družstev žen. Mezi nimi ale již byli tentokrát i družstva dorostenců a dorostenek.


V sobotu 25.8.2018 se již po šestnácté konala noční hasičská soutěž ve Svaté Maří. Soutěžilo se již tradičně pouze v disciplíně požárního útoku, na který se sjelo 16 družstev mužů a 7 družstev žen. Mezi nimi ale již byli tentokrát i družstva dorostenců a dorostenek.

Po úmorných a dlouhotrvajících vedrech se však v sobotu dopoledne zatáhlo a velmi ochladilo. Začalo také drobně pršet, avšak hasičům voda nevadí a tak po 9 hodině večerní byl nástup všech soutěžících na dráze. Pro diváky byli pak připraveny stany a posezení. Déšť i vítr ustal a tak se začalo závodit. K vidění byli velmi krásné a rychlé útoky v noční osvětlené atmosféře. Další samozřejmostí je již velmi bohaté občerstvení a to jak jídla, tak pití. Po půlnoci byla soutěž zakončena ohňostrojem a vyhlášeny nejlepší družstva. Mezi muži zvítězili Záhorčice s časem 17:33 , dále Budilov a Výškovice. Mezi ženami pak vyhráli Onšovice, Žihobce a Výškovice. Všem vítězům gratulujeme, ostatním pak děkujeme za účast a budeme se těšit na další ročník. Je dále třeba poděkovat všem, kteří se na uspořádání soutěže podíleli

 Další články

Výsledky a články

    Skupiny článků