Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 31. 08. 2019 2019/09/21 Smidary, IX.kolo LPO - Smidary HK LPO
2 16. 09. 2019 2019/09/20 Malá Skála, Maloskalský pohár JN JL
3 08. 09. 2019 2019/09/21 Cizkrajov na návsi, Hasičské závody v požárním útoků děti JH -
4 10. 09. 2019 2019/09/27 Výkleky, O pohár starosty PR PRL
5 14. 09. 2019 2019/09/28 Česká Bělá, Česká Bělá HB HBHL
6 17. 09. 2019 2019/09/27 Rokytno, u Kačárny, X.kolo LPO - Rokytno PA LPO
7 17. 03. 2019 2019/09/27 Horšovský Týn, Vzpomínkový memoriál 2019 DO -
8 22. 09. 2019 2019/09/28 Olešnice, Olešnice OL HE
9 15. 09. 2019 2019/09/28 Markvarec, O pohár starosty obce JH PLPU
10 23. 09. 2019 2019/09/28 Ploukonice, O posvícenskou husu 2019 SM PKL
11 06. 09. 2019 2019/10/05 Areál Ostrov Letohrad - Orlice, Orlické dozvuky 2019 UO -
12 01. 09. 2019 2019/10/05 Nová Ves - Hřiště nad Vsí, 5. ročník O pohár starosty SDH a Pohár fy. DOTIKO DO -
13 09. 09. 2019 2019/10/04 Třebelovice, O pohár starostky obce Třebelovice TR -
14 01. 09. 2019 2019/10/12 Chlumčany, 19. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE PJ FSCR
15 05. 10. 2019 2019/10/11 Areál SDH Podhradní Lhota, Memoriál Davida Žejdlíka, 2B KM -
16 01. 10. 2019 2019/10/19 Vésky, Noční hasičská soutěž O putovní pohár Favexu UH -
17 19. 09. 2019 2019/10/27 Zdislavice - náves, PÚ 1+4, člun, překážky, sání z požární nádrže KM -
18 01. 10. 2019 2019/11/10 Areál Plaza, Memoriál Mildy Pytlíka PM -
19 01. 11. 2019 2019/11/16 Pohořelice- modelářské letiště, O sametový pohár ZL -
20 30. 07. 2019 2019/12/13 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim BO -
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1VýklekyŽeny Nenakonice92019-09-21 18:13:17
2MarkvarecMuži Libkova Voda222019-09-21 18:06:28
3Fotbalové hřiště Radslavicenerozlišeno Dražovice142019-09-21 12:36:53
4Fotbalové hřiště Radslavicenerozlišeno Pustiměř282019-09-21 12:35:46
5Fotbalové hřiště Radslavicenerozlišeno Moravské Prusy162019-09-21 12:35:35
6ChlumčanyMuži Horní Metelsko342019-09-21 11:25:24
7MIMO LIGU - Pivovar - Ch.Planánerozlišeno Tachov92019-09-21 06:51:23
8TřebeloviceŽeny Třebelovice12019-09-21 00:54:31
9Třeština (SU)nerozlišeno Dolní Libina482019-09-21 00:04:33
10Český RudolecMuži Žďár192019-09-20 23:52:15
11Český RudolecMuži Skrýchov u Malšic252019-09-20 23:49:16
12Česká BěláŽeny Světlá nad Sázavou52019-09-20 22:35:30
13Český RudolecMuži Heřmaneč42019-09-20 22:06:13
14Český RudolecMuži Markvarec282019-09-20 22:04:56
15VýklekyŽeny Blatec82019-09-20 21:14:31
16Třeština (SU)nerozlišeno Bezděčí u Trnávky92019-09-20 20:29:24
17Nová Ves - Hřiště nad Vsínerozlišeno Horšovský Týn162019-09-20 20:20:56
18Nová Ves - Hřiště nad Vsínerozlišeno Horšovský Týn122019-09-20 20:20:02
19Třeština (SU)nerozlišeno Janovice492019-09-20 19:13:01
20Třeština (SU)nerozlišeno Sobotín442019-09-20 18:44:35
21Fotbalové hřiště Radslavicenerozlišeno Dubňany272019-09-20 18:23:46
22MIMO LIGU - Pivovar - Ch.Planánerozlišeno Ctiboř32019-09-20 17:16:06
23Třeština (SU)nerozlišeno Bílovice162019-09-20 16:14:29
24ŽihobceMladší žáci Čkyně72019-09-20 14:47:03
25Kostelec nad Černými lesyNepřijedouZásmuky52019-09-20 11:24:27
26Nová Ves - Hřiště nad Vsínerozlišeno Podzámčí72019-09-20 11:04:48
27Nová Ves - Hřiště nad Vsínerozlišeno Hradiště112019-09-20 10:59:18
28Třeština (SU)nerozlišeno Velký Týnec402019-09-20 09:48:05
29Třeština (SU)nerozlišeno Bludov632019-09-20 09:25:29
30Police - zámecký areálnerozlišeno Chvalovice372019-09-20 09:08:35
31Areál Ostrov Letohrad - Orlicenerozlišeno Černovír342019-09-20 09:05:17
32Police - zámecký areálnerozlišeno Chvalovice212019-09-20 08:54:25
33Třeština (SU)nerozlišeno Štíty452019-09-20 07:49:33
34MIMO LIGU - Pivovar - Ch.Planánerozlišeno Chodová Planá62019-09-20 06:56:31
35Třeština (SU)nerozlišeno Leskovec nad Moravicí32019-09-20 04:35:27
36Třeština (SU)nerozlišeno Kožušany252019-09-19 22:56:43
37Třeština (SU)nerozlišeno Bílovice612019-09-19 22:49:19
38Police - zámecký areálnerozlišeno Menhartice402019-09-19 21:44:18
39Police - zámecký areálnerozlišeno Menhartice352019-09-19 21:42:11
40Třeština (SU)nerozlišeno Maršíkov512019-09-19 21:41:24
41Třeština (SU)nerozlišeno Hrabůvka422019-09-19 21:37:40
42MIMO LIGU - Pivovar - Ch.Planánerozlišeno Brod nad Tichou42019-09-19 21:37:14
43Zdislavice - návesnerozlišeno Dub nad Moravou32019-09-19 20:57:14
44Třeština (SU)nerozlišeno Pavlov202019-09-19 20:49:29
45Nová Ves - Hřiště nad Vsínerozlišeno Bolkov82019-09-19 19:37:56
46Třeština (SU)nerozlišeno Blatec232019-09-19 19:25:24
47Zdislavice - návesnerozlišeno Litenčice52019-09-19 18:42:18
48Zdislavice - návesnerozlišeno Litenčice22019-09-19 18:41:41
49Chropyně fotbalové hříštěnerozlišeno Tovačov22019-09-19 18:30:18
50Fotbalové hřiště Radslavicenerozlišeno Ostrov u Macochy262019-09-19 18:27:39
51Zdislavice - návesnerozlišeno Zdislavice12019-09-19 18:07:21
52Chropyně fotbalové hříštěnerozlišeno Hrabůvka172019-09-19 17:56:26
53Třeština (SU)nerozlišeno Bezděčí u Trnávky142019-09-19 17:24:25
54Třeština (SU)nerozlišeno Bílovice342019-09-19 16:59:33
55Třeština (SU)nerozlišeno Vojnice272019-09-19 16:55:50
56Chropyně fotbalové hříštěnerozlišeno Želeč202019-09-19 16:16:36
57Dolní Bečva, sportovní areálnerozlišeno Brušperk302019-09-19 16:15:45
58Třeština (SU)nerozlišeno Dolany302019-09-19 15:22:20
59ŽihobceStarší žáci Vacov22019-09-19 12:53:20
60Český RudolecMuži Strmilov242019-09-19 12:14:08
61Cizkrajov na návsinerozlišeno Strmilov272019-09-19 12:11:52
62VýklekyMuži Pravčice22019-09-19 11:58:02
63ChlumčanyŽeny Střezimíř122019-09-19 11:55:10
64ChlumčanyMuži Střezimíř332019-09-19 11:54:06
65Rokytno, u KačárnyMuži Perálec42019-09-19 11:53:17
66Fotbalové hřiště Karlovicenerozlišeno Stará Ves142019-09-19 11:00:48
67Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Senetářov162019-09-19 10:10:08
68Chropyně fotbalové hříštěnerozlišeno Dětkovice182019-09-19 08:51:20
69Dolní Bečva, sportovní areálnerozlišeno Zašová92019-09-19 08:34:34
70Kostelec nad Černými lesyNepřijedouHorní Kruty42019-09-19 08:18:33
71Třeština (SU)nerozlišeno Kožušany152019-09-18 23:13:13
72Český RudolecMuži Počátky232019-09-18 22:02:10
73Třeština (SU)nerozlišeno Olšany u Prostějova172019-09-18 21:02:30
74Fotbalové hřiště Radslavicenerozlišeno Žeranovice242019-09-18 20:32:47
75Police - zámecký areálnerozlišeno Mysletice362019-09-18 20:31:02
76TřebeloviceMuži Mysletice102019-09-18 20:30:07
77TřebeloviceMuži Mysletice22019-09-18 20:29:55
78MarkvarecMuži Mysletice172019-09-18 20:29:28
79Police - zámecký areálnerozlišeno Mysletice322019-09-18 20:28:35
80Český RudolecMuži Mysletice222019-09-18 20:27:32
81Srch, fotbalové hřištěŽeny Holice72019-09-18 20:04:37
82Horšovský Týnnerozlišeno Čermná252019-09-18 19:38:13
83Horšovský Týnnerozlišeno Čermná222019-09-18 19:37:53
84Chropyně fotbalové hříštěnerozlišeno Želeč162019-09-18 18:23:44
85Třeština (SU)nerozlišeno Čechy pod Kosířem122019-09-18 17:21:51
86Benešov u SemilŽeny Mříčná92019-09-18 14:43:14
87Véskynerozlišeno *102019-09-18 13:24:28
88Véskynerozlišeno *52019-09-18 13:24:11
89Véskynerozlišeno Vésky12019-09-18 13:22:15
90Areál Ostrov Letohrad - Orlicenerozlišeno Lanšperk332019-09-18 13:05:35
91Dolní Bečva, sportovní areálnerozlišeno Brušperk272019-09-18 12:20:12
92Dolní Bečva, sportovní areálnerozlišeno Brušperk242019-09-18 12:19:48
93SmidaryMuži Zbožnov42019-09-18 12:11:17
94MarkvarecMuži Chotěmice162019-09-18 12:10:21
95Třeština (SU)nerozlišeno Hrabišín462019-09-18 11:01:30
96SmidaryMuži Zbožnov142019-09-18 11:01:02
97VýklekyMuži Přáslavice132019-09-18 10:39:29
98Český RudolecŽeny Sedlejov52019-09-18 10:29:57
99Český RudolecMuži Sedlejov82019-09-18 10:29:46
100Česká BěláMuži Srch62019-09-18 10:28:56
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání