Bookmark and Share

ČLÁNKY: O pohár starosty obce Zdíkov 2016

Vydáno dne 30. 06. 2016 (2464 x přečteno)

Podboubínská hasičská liga i letos odstartovala soutěží 25. 6. 2016 ve Zdíkově, kde se týmy mezi sebou utkaly již potřetí v řadě. Stejně jako minulý rok, tak i tento, se sjelo celkem 15 družstev z okolí Prachatic a protože nám počasí přálo, tak se každý tým mohl předvést hned dvakrát.


 

 

O pohár starosty obce Zdíkov 2016

 

 

Jak již bývá zvykem, soutěž odstartovala kategorií mužů. Jako první se na domácí půdě předvedli hoši ze Zdíkova, kteří ze dvou kol zaběhli rychleji to druhé, a to za 23:80. Po nich následovaly týmy z Radhostic, Budilova, Bohumilic, Svaté Maří, Horosedel, či Benešovy Hory. Pro nejrychlejší čas si doběhli muži z týmu Budilov B a to s časem 18:53, čímž odsunuli na druhé místo tým z Benešovy Hory, který zaběhl rychleji první kolo v čase 18:68. Na třetím místě se umístilo družstvo, ze Svaté Maří, které sestřelilo rychleji terče ve druhém kole a to za 18:95. Vyhlášen byl i nejrychlejší proudař, kterým se stal, Vladimír Červeň z Benešovy Hory. Ten zvládl srazit svůj terč v čase 18:09.

 

Soutěže se také zúčastnilo i něžnější pohlaví. Dorazily dívky z Onšovic, Budilova, Radhostic, Bohumilic, Horosedel a nechyběl ani domácí tým ze Zdíkova, který obhajoval loňské prvenství. Na to děvčata bohužel nakonec nedosáhla, ale i tak se svým časem 22:43 obsadila krásné 3. místo. Na druhé místo vystoupal tým Budilov A s časem 21:32 a na nejvyšší stupínek dosáhly dívky z Onšovic, které dokázaly v nejrychlejším čase 20:39 sestřelit oba terče a skvěle tak odstartovaly svou sezonu.

 

Po skončení soutěže a vyhlášení výsledků hrála k poslechu kapela Bernadeta. Ta bohužel musela kvůli nepříznivému počasí skončit dříve, nicméně bychom ji touto cestou chtěli poděkovat. Zároveň bychom rádi poděkovali i všem, kteří se podíleli na hladkém průběhu soutěže, obecnímu úřadu Zdíkov a sponzorům. Nyní se již těšíme na další kolo, které se uskuteční v Bohumilících a to v sobotu 2.7. 

 Další články

Výsledky a články

    Skupiny článků