Pozvánky na akce

POZVÁNKA: O pohár starosty obce Radhostice

 

SDH Radhostice si Vás dovoluje pozvat na 6. ročník hasičské soutěže o pohár starosty obce Radhostice, která se koná dne 15.9.2018 na sportovní dráze v Radhosticích.

 

POZVÁNKA: O pohár starosty obce Bohumilice

SDH Bohumilice  Vás srdečně zve na  28. ročník soutěže v požárním útoku  „O pohár starosty obce“ (Letos spojený s oslavami 130. výročí založení našeho sboru)

POZVÁNKA: O pohár starosty obce Svatá Maří

Hasiči Svatá Maří si Vás dovolují pozvat na 16. ročník noční hasičské soutěže v požárním útoku " O pohár starosty obce Svatá Maří a O putovní pohár - memoriál Petra Stuchlíka "

POZVÁNKA: O pohár starosty SDH Radhostice

SDH Radhostice si Vás dovolují pozvat na I. ročník noční soutěže v požárním útoku O pohár starosty SDH Radhostice

POZVÁNKA: O pohár starosty obce Bošice 2018

SDH Budilov Vás zve na tradiční soutěž v požárním útoku, která je zařazena do seriálu soutěží Podboubínské hasičské ligy. Soutěž se uskuteční 7.7.2018 v hasičském areálu Budilov.

POZVÁNKA: O pohár starosty obce Zdíkov

SDH Zdíkov zve na V. řočník soutěže " O pohár starosty obce Zdíkov", která se uskuteční 30.6.2018 od 14:00 na místním fotbalovém hřišti. Po zkončení akce následuje taneční zábava.

POZVÁNKA: O pohár starosty SDH Bohumilice

SDH Bohumilice Vás srdečně zve na III. ročník soutěže v „hasičském rozstřelu“ „O pohár starosty SDH“ „memoriál Jaroslava Paucha“

POZVÁNKA: O pohár starosty obce Radhostice

SDH Radhostice si Vás dovoluje pozvat na 5. ročník hasičské soutěže o pohár starosty obce Radhostice, která se koná dne 9.9.2017 na sportovní dráze v Radhosticích.

 

POZVÁNKA: O pohár starosty obce

SDH Bohumilice si Vás dovolují pozvat na soutěž "O pohár starosty obce"

POZVÁNKA: O pohár starosty obce Svatá Maří

Hasiči Svatá Maří si Vás dovolují pozvat na XV. ročník noční hasičské soutěže v požárním útoku " O pohár starosty obce Svatá Maří a O putovní pohár - memoriál Petra Stuchlíka "

POZVÁNKA: O pohár starosty obce Bošice

SDH Budilov Vás srdečně zve na XIV. ročník hasičské soutěže " O pohár starosty obce Bošice ", která se uskuteční 8.7. 2017 od 09:00 na hasičském hřišti v Budilově. Po skončení soutěže navazuje tradiční Zahradní párty, kde zahraje kapela PŘÍMÝ PŘENOS. 

POZVÁNKA: O pohár starosty SDH Bohumilice

SDH Bohumilice Vás srdečně zve na III. ročník soutěže v „hasičském rozstřelu“ „O pohár starosty SDH“ „memoriál Jaroslava Paucha“

POZVÁNKA: "O pohár starosty obce Zdíkov"

SDH Zdíkov zve na IV. řočník soutěže " O pohár starosty obe Zdíkov", která se uskuteční 17.6.2017 od 14:00 na místním fotbalovém hřišti. Po zkončení akce následuje taneční zábava se skupinou Bernadeta. 

 

Oficiální pozvánku naleznete v článku. 

POZVÁNKA: O pohár starosty obce Radhostice 2016

Sdh Radhostice si Vás dovoluje pozvat na hasičskou soutěž „ O pohár starosty obce Radhostice“, která se konná dne 10.9.2016 na hasičské dráze v Radhosticích. Po vyhlášení pořadí této soutěže bude následovat vyhlášení celkového pořadí PBHL v kulturním domě v Radhosticích. Následně k tanci a poslechu zahraje hudební skupina Pohoda.

POZVÁNKA: O pohár starosty obce Bohumilice 2016

SDH Bohumilice Vás srdečně zve na 26. ročník soutěže "O pohár starosty obce" a zároveň na přeposlední kolo PBHL, které se uskuteční 3.9.2016 v místním areálu. Soutěžit se bude v kategoriích: muži, ženy a děti. 

POZVÁNKA: O pohár starosty obce Bošice 2016

Pozvánka na tradiční hasičskou soutěž do Budilova. Aneb "O pohár starosty obce Bošice" je za dveřmi.

POZVÁNKA: O pohár starosty SDH Bohumilice 2016

SDH Bohumilice srdečně zve na soutěž "O pohár starosty SDH Bohumilice". Soutěž bude probíhat jako tzv. rozstřel (vyřazovací způsob) na 2B. Místo konání soutěže je na dráze v Bohumilicích. 

POZVÁNKA: O pohár starosty obce Radhostice 2014

SDH Radhostice si Vás dovoluje pozvat na poslední kolo PBHL, které se uskuteční 20. září 2014.

Přilašování do 14h, start soutěže ve 14h.

Rezervace startovního pořadí na pbhl.firesport.eu

Kontakt: 724946495  - Václav Novotný

POZVÁNKA: O pohár starosty obce Svatá Maří 2014

!!! Pozor !!!
Změna v rezervaci na noční soutěž do Svaté Maří. Rezervace telefonicky, viz pozvánka.

Více informací zde

Archiv zde

Počet článků: 23  Stránka: 

01