Olešnice 2018 - noční soutěž 2B

Liga: Olomoucká noční liga
Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/X-TEAM-193971887737/
Kdy: 08. 09. 2018 20:30
Kontakt:   delegát ONL: Tomáš Hlavinka
Telefon:  776 129 856
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Zadal: Pavel Navrátil - admin ONL

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Olešnice X OL 14,87 14,87 14,55
2.  Čelechovice na Hané PV 14,97 14,57 14,97
3.  Domamyslice Dvojka PV 15,16 14,53 15,16
4.  Měrotín OL 15,22 15,22 14,61
5.  Nemile SU 15,58 15,58 15,51
6.  Císařov PR 16,09 15,67 16,09
7.  Pavlov-výběr SU 16,23 15,77 16,23
8.  Cholina OL 16,38 16,28 16,38
9.  Dolany OL 16,46 16,28 16,46
10.  Bílovice PV 16,64 16,64 14,51
11.  Střelice OL 16,72 16,24 16,72
12.  Chválkovice OL 16,97 16,06 16,97
13.  Čechy pod Kosířem PV 19,34 19,34 19,21
14.  Náměšť na Hané OL 19,51 17,44 19,51
15.  Břidličná BR 19,63 19,09 19,63
16.  Olšany u Prostějova PV 20,24 20,24 19,68
17.  Chořelice OL 21,32 21,32 21,00
18.  Vojnice OL 22,70 22,56 22,70
19.  Radíkov OL 23,76 23,68 23,76
20.  Grygov OL 24,51 18,98 24,51
21.  Otinoves PV 24,57 21,20 24,57
22.  Nenakonice OL 25,38 25,06 25,38
23.  Těšetice OL 35,00 35,00 20,06
24.  Kosov SU NP NP NP
24.  Mladeč OL NP 45,47 46,05
24.  Kožušany OL NP NP NP
24.  Bílý Potok JE NP 16,93 NP
24.  Ludéřov OL NP NP NP
24.  Štíty SU NP 16,38 17,25
24.  Niva PV NP NP NP
24.  Velký Týnec OL NP 17,52 NP
24.  Třeština SU NP 17,03 NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Pěnčín PV 18,15 18,13 18,15
2.  Loučany OL 18,29 18,29 18,03
3.  Haňovice OL 18,69 18,69 17,72
4.  Nenakonice OL 19,00 19,00 18,94
5.  Cholina OL 19,16 18,52 19,16
6.  Nemile SU 19,53 19,53 18,21
7.  Krasice PV 19,85 19,85 17,72
8.  Maršíkov SU 20,56 19,31 20,56
9.  Soběsuky A PV 20,99 20,92 20,99
10.  Bílovice B PV 21,05 21,05 17,95
11.  Nové Dvory OL 21,17 19,05 21,17
12.  Pavlov SU 21,78 21,78 18,50
13.  Mladeč OL 23,27 23,19 23,27
14.  Kožušany OL 23,43 23,01 23,43
15.  Vojnice OL 24,32 24,32 23,58
16.  Olešnice OL 26,68 26,68 17,66
17.  Velký Týnec OL 28,92 28,92 20,47
18.  Čechy pod Kosířem PV 42,15 42,15 39,86
19.  Soběsuky B PV NP 24,14 23,66
19.  Blatec OL NP 19,31 NP
19.  Kosov SU NP NP NP
19.  Chválkovice OL NP 20,63 21,68

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Olešnice OL17,0016,3717,002018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Nemile SU17,0116,7317,012018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Domamyslice PV17,1516,8017,152016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Polkovice PR17,0917,1817,182017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Plinkout OL17,1916,6617,192018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Olešnice OL17,4117,2417,412017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Plinkout OL17,4517,4517,452016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Loučany OL17,4916,7117,492019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Míchov BK17,5317,2817,532016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Ráječek SU17,0017,5717,572017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Domamyslice PV17,4417,5817,582016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Nová Dědina OL17,3317,5917,592016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Dětkovice PV17,6217,1517,622016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Ludéřov OL17,6617,2617,662019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Bílovice PV17,3217,6717,672017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Loučany OL17,4817,7317,732016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Plinkout OL17,1717,7317,732017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Dětkovice PV17,5517,7617,762018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Olešnice OL17,5017,7617,762015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Domamyslice PV17,5717,7717,772014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Hrabišín SU17,8016,8517,802019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Plinkout OL17,8017,5117,802014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Niva PV17,8317,8617,862015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Plinkout OL17,8717,1517,872015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Olešnice OL17,4017,8717,872016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Břevenec OL17,9017,7017,902019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Ludéřov OL17,9717,7517,972016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Dětkovice BPV17,9118,0318,032014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Bílovice PV18,0417,6918,042016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Domamyslice BPV17,7918,1018,102019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/07 Olešnice, O POHÁR STAROSTY SDH OLEŠNIC
-
2014/07/05 Olešnice, O pohár
HE
2015/07/26 Olešnice, Olešnice
HE
2015/09/12 Olešnice-O POHÁR STAROSTY SDH, Olešnice-O POHÁR STAROSTY SDH OLEŠNIC
-
2016/07/17 Olešnice Hřiště, Hanácká extraliga 3B
HE
2016/09/11 Olešnice, O pohár
VCPV
2017/07/16 Olešnice Hřiště, Olešnice
HE
2017/09/10 Olešnice - hřiště, O POHÁR STAROSTY SDH OLEŠNICE, 2B
-
2018/07/15 Olešnice Hřiště, Olešnice
HE
2018/09/08 Olešnice, noční soutěž 2B
ONL
2019/09/07 Olešnice, noční soutěž 2B
ONL
2019/09/28 Olešnice, Olešnice
HE
Kdy Kde Liga


Komentáře