Soutěže hasičské ligy 2015

Rok:


Zdíkov

Název soutěže a popis: O pohár starosty obce Zdíkov; muži 3B, ženy 2B
Kontakt:   Martin Závora
Kdy: 27. 06. 2015 14:00
Telefon:  776797766
Začátek rezervace: 13. 06. 2015 14:00
Začátek tipování:  27. 06. 2015 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 26. 06. 2015 19:00
Konec hlasování: 27. 06. 2015 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Benešova Hora 19,22 PT 19,22 18,60
2.  Horosedly 19,37 PT 19,37 19,18
3.  Budilov B 19,68 PT 19,68 19,13
4.  Hejná 20,26 KT 18,94 20,26
5.  Svatá Maří A 20,31 PT 20,31 19,84
6.  Onšovice 21,39 PT 19,93 21,39
7.  Radhostice 23,30 PT 22,28 23,30
8.  Bohumilice 24,86 PT 24,86 22,75
9.  Zdíkovec 26,06 PT 26,06 21,02
10.  Zdíkov 28,40 PT 28,40 27,21

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Zdíkov 22,30 PT 22,30 21,56
2.  Bohumilice 25,35 PT 25,35 23,70
3.  Radhostice 27,73 PT 27,73 27,71
4.  Onšovice 36,82 PT 36,82 30,52
5.  Budilov B NP PT NP NP


Budilov

Název soutěže a popis: O pohár starosty; muži 3B, ženy 2B
Kontakt:   Jaroslav Mareš
Kdy: 04. 07. 2015 14:00
Telefon:  607550003
Začátek rezervace: 20. 06. 2015 14:00
Začátek tipování:  04. 07. 2015 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 03. 07. 2015 19:00
Konec hlasování: 04. 07. 2015 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Horosedly 19,83 PT - -
2.  Onšovice 19,85 PT - -
3.  Budilov B 19,96 PT - -
4.  Svatá Maří A 20,40 PT - -
5.  Budilov A 21,17 PT - -
6.  Bohumilice 21,77 PT - -
7.  Radhostice 22,60 PT - -
8.  Zdíkovec 22,65 PT - -
9.  Zdíkov 22,73 PT - -
10.  Žihobce 23,20 KT - -
11.  Bohumilice II. 25,48 PT - -
12.  Budilov C 29,29 PT - -
13.  Svatá Maří B NP PT - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
0.  Žihobce 22,30 KT - -
1.  Budilov A 20,92 PT - -
2.  Zdíkov 23,66 PT - -
3.  Budilov B 23,96 PT - -
4.  Onšovice 24,66 PT - -
5.  Bohumilice 25,99 PT - -
6.  Radhostice 32,45 PT - -


Bohumilice (r)

Název soutěže a popis: O pohár starosty; muži+ženy - 2B; vyřazovací styl
Kontakt:   Jaroslav Pauch
Kdy: 11. 07. 2015 14:00
Telefon:  606733646
Začátek rezervace: 27. 06. 2015 14:00
Začátek tipování:  11. 07. 2015 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 10. 07. 2015 19:00
Konec hlasování: 11. 07. 2015 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Výsledek mého týmu

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Budilov B MS PT - -
2.  Budilov A MS PT - -
3.  Bohumilice MS PT - -
4.  Horosedly MS PT - -
5.  Radhostice MS PT - -
6.  Zdíkov MS PT - -
7.  Onšovice MS PT - -
8.  Svatá Maří NP PT - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Výsledek mého týmu

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Bohumilice MS PT - -
2.  Zdíkov MS PT - -
3.  Budilov B MS PT - -
4.  Budilov A MS PT - -
5.  Radhostice NP PT - -


Svatá Maří (n)

Název soutěže a popis: O pohár starosty; muži ženy 3B !
Kontakt:   Zdeněk Vyskočil
Kdy: 29. 08. 2015 21:00
Telefon:  731418980
Začátek rezervace: 15. 08. 2015 21:00
Začátek tipování:  29. 08. 2015 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 28. 08. 2015 21:00
Konec hlasování: 29. 08. 2015 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Výsledek mého týmu

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Milenovice 18,92 PI - -
2.  Výškovice 20,27 PT - -
3.  Benešova Hora 20,30 PT - -
4.  Plešovice 20,65 CK - -
5.  Bohumilice 21,25 PT - -
6.  Černětice 23,59 ST - -
7.  Jáma 24,42 PT - -
8.  Vacov 24,61 PT - -
9.  Šipoun 24,92 PT - -
10.  Radhostice 27,37 PT - -
11.  Svatá Maří C 27,49 PT - -
12.  Budilov B 29,07 PT - -
13.  Zdíkov 35,18 PT - -
14.  Horosedly 35,53 PT - -
15.  Svatá Maří B 38,17 PT - -
16.  Drahonice 70,14 ST - -
17.  Svatá Maří A NP PT - -
18.  Onšovice NP PT - -
19.  Dolany NP PT - -
20.  Netolice 32,31 PT - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Výsledek mého týmu

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Výškovice 23,24 PT - -
2.  Horosedly 26,64 PT - -
3.  Onšovice 28,73 PT - -
4.  Budilov A 28,81 PT - -
5.  Vacov 29,25 PT - -
6.  Zdíkov 31,80 PT - -
7.  Radhostice 41,61 PT - -
8.  Bohumilice 42,55 PT - -
9.  Netolice 44,42 PT - -
10.  Drahonice 56,98 ST - -
11.  Budilov B NP PT - -


Bohumilice

Název soutěže a popis: O pohár starosty; muži 3B, ženy 2B
Kontakt:   Jaroslav Pauch
Kdy: 05. 09. 2015 14:00
Telefon:  606733646
Začátek rezervace: 22. 08. 2015 14:00
Začátek tipování:  05. 09. 2015 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 04. 09. 2015 19:00
Konec hlasování: 05. 09. 2015 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Výsledek mého týmu

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Horosedly 18,55 PT - -
2.  Benešova Hora 18,60 PT - -
3.  Bohumilice 19,10 PT - -
4.  Vacov 19,59 PT - -
5.  Budilov B 20,00 PT - -
6.  Svatá Maří B 24,94 PT - -
7.  Onšovice 27,62 PT - -
8.  Svatá Maří A 29,93 PT - -
9.  Zdíkov 30,11 PT - -
10.  Budilov A 32,49 PT - -
11.  Bohumilice II. 53,19 PT - -
12.  Radhostice NP PT - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Výsledek mého týmu

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Výškovice 20,03 PT - -
2.  Budilov A 22,72 PT - -
3.  Onšovice 22,82 PT - -
4.  Zdíkov 23,13 PT - -
5.  Radhostice 24,24 PT - -
6.  Budilov B 49,32 PT - -
7.  Bohumilice - PT - -


Radhostice

Název soutěže a popis: O pohár starosty; muži 3B, ženy 2B
Kontakt:   Václav Novotný
Kdy: 19. 09. 2015 14:00
Telefon:  724946495
Začátek rezervace: 05. 09. 2015 14:00
Začátek tipování:  19. 09. 2015 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 18. 09. 2015 19:00
Konec hlasování: 19. 09. 2015 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Výsledek mého týmu

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Budilov B 18,27 PT - -
2.  Benešova Hora 18,43 PT - -
3.  Vacov 18,99 PT - -
4.  Bohumilice 19,22 PT - -
5.  Horosedly 19,60 PT - -
6.  Budilov A 20,26 PT - -
7.  Svatá Maří A 21,30 PT - -
8.  Radhostice 27,21 PT - -
9.  Onšovice 33,41 PT - -
10.  Zdíkov 40,51 PT - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Výsledek mého týmu

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Onšovice - PT - -
2.  Bohumilice - PT - -
3.  Horosedly - PT - -
4.  Vacov - PT - -
5.  Radhostice - PT - -
6.  Budilov B - PT - -
7.  Budilov A - PT - -
8.  Zdíkov - PT - -

Počet soutěží: 6  Celkem pokusů:  18
Kód pro vložení kalendáře soutěží ligy na vaše stránky: