Hlubočky 2017 - Hlubočky

Liga: Hanácká extraliga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 26. 08. 2017 11:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Zadal: Pavel Hlavinka

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dětkovice PV 17,14 17,14 17,10
2.  Ráječek SU 17,16 17,16 16,67
3.  Hrabišín SU 17,39 16,41 17,39
3.  Bílovice PV 17,39 17,39 17,18
5.  Břevenec OL 17,47 16,42 17,47
6.  Měrotín OL 17,76 17,29 17,76
7.  Domamyslice A PV 17,77 17,77 17,70
8.  Plinkout OL 17,86 17,47 17,86
9.  Hlubočky OL 17,95 17,95 17,33
10.  Polkovice PR 18,24 17,07 18,24
11.  Ludéřov OL 18,33 18,33 16,95
12.  Pavlov-výběr SU 18,81 18,81 18,21
13.  Hlubočky B OL 18,86 18,86 18,41
14.  Náměšť na Hané OL 20,19 20,19 19,76
15.  Chválkovice OL 20,26 18,59 20,26
16.  Domamyslice B PV 20,65 20,65 19,80
17.  Dolany OL 21,75 21,38 21,75
18.  Nová Dědina OL NP NP NP
18.  Střelice OL NP NP NP
18.  Čelechovice na Hané PV NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Pěnčín PV 18,35 18,35 18,12
2.  Velký Týnec OL 18,76 18,58 18,76
3.  Droždín Chvadrož OL 19,16 18,36 19,16
4.  Hlubočky OL 19,61 19,61 18,28
5.  Přáslavice OL 19,69 19,69 18,23
6.  Dětkovice PV 19,94 19,94 18,73
7.  Výkleky PR 20,20 19,69 20,20
8.  Svésedlice OL 20,80 20,80 18,50
9.  Nenakonice OL 26,35 26,35 25,97
10.  Haňovice OL 27,15 27,15 20,74
11.  Bílovice A PV NP NP NP
11.  Nová Dědina OL NP NP NP
11.  Loučany OL NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Loučany OL17,0716,9417,072018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Nemile SU17,0816,6017,082018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Dětkovice PV17,1417,1017,142017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Ráječek SU17,1616,6717,162017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Plinkout OL17,1617,1117,162018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Ludéřov OL17,1517,2317,232018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Hrabišín SU16,4117,3917,392017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Bílovice PV17,3917,1817,392017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Bílovice PV17,4117,3717,412016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Dětkovice PV16,8617,4417,442018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Břevenec OL16,4217,4717,472017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Topoľčianky ZM17,6217,4717,622016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Domamyslice PV17,7116,2917,712016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Pavlov-výběr SU17,0317,7517,752018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Měrotín OL17,2917,7617,762017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Domamyslice APV17,7717,7017,772017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Plinkout OL17,4717,8617,862017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Plinkout OL17,8417,8717,872016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Hlubočky OL17,9517,3317,952017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Hlubočky OL17,5418,0318,032016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Ráječek SU18,1717,3418,172018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Polkovice PR17,0718,2418,242017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Čelechovice na Hané PV18,2517,9918,252016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Ludéřov OL18,3316,9518,332017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Ludéřov OL18,4317,7718,432016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Chválkovice OL18,0218,5318,532018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Domamyslice BPV18,5617,8218,562018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Pavlov-výběr SU18,8118,2118,812017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Hlubočky BOL18,8618,4118,862017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Loučany OL19,0718,6419,072016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/09/10 Hlubočky, Hanácká extraliga 3B
HE
2017/08/26 Hlubočky, Hlubočky
HE
2018/09/01 Hlubočky, Hlubočky
HE
Kdy Kde Liga


Komentáře