Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 2017/09/15 2017/09/22 Sportovní areál, Noční soutěž o pohár starostky sboru - Dolní Bečva VS -
2 2017/08/09 2017/09/23 Kostelec n/Č lesy, 9. kolo 17. ročníku Podlipanské ligy KO PL
3 2017/08/21 2017/09/21 Areál Mšk Hurbanovo, Pohár primátorky mesta Hurbanovo KN -
4 2017/09/17 2017/09/23 Olomouc stadion Lokomotiva TFC, Olomouc stadion Lokomotiva TFC OL -
5 2017/09/17 2017/09/23 stadion Lokomotiva olomouc, Lokomotiva Olomouc - o pohár OSH Olomouc OL -
6 2017/09/18 2017/09/22 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
7 2017/08/01 2017/09/21 Výkleky, Pohárová soutěž v požárním útoku Výkleky 2017 PR -
8 2017/09/09 2017/09/22 Kamenná - koupaliště, Kamenský výstřik - 9. ročník soutěže v PÚ na 2B TR -
9 2017/09/10 2017/09/22 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře JH VCT
10 2017/09/17 2017/09/23 Soběsuky, O pohár starosty PV VCPV
11 2017/09/13 2017/09/23 Kosořice, 10. kolo FNC - finále MB FNC
12 2017/09/13 2017/09/23 Police - zámecký areál, MEMORIÁL Jana Slámy - noční soutěž Police TR -
13 2017/09/10 2017/09/24 Jáma, O pohár PT ŠHL
14 2017/09/10 2017/09/22 Henčlov, O pohár pivovaru Zubr PR PRL
15 2017/08/26 2017/09/24 Třebelovice, O POHÁR STAROSTKY OBCE TR -
16 2017/09/10 2017/09/29 Dřevohostice, Memoriál br. Vašíčka PR PRL
17 2017/09/09 2017/09/24 Staňkov, fotbalové hřiště, Závěrečné kolo CHLMH DO CHL
18 2017/08/20 2017/09/30 Radotice, hřiště, Kozlovna CUP O putovní pohár SDH Radotice TR -
19 2017/09/18 2017/09/30 Areal SDH Podhradní Lhota, Memoriál Davida Žejdlíka Podhradní Lhota KM -
20 2017/09/25 2017/09/30 Ploukonice, O Posvícenskou husu 2017 SM PKL
21 2017/09/01 2017/10/06 Chlumčany, 17. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE PJ -
22 2017/08/27 2017/10/07 Nová Ves, hřiště nad Novou Vsí, O pohár starosty SDH muži,O pohár fa. Dotiko ženy DO -
23 2017/09/17 2017/10/14 Jeseník - fotbalové hřiště, POZOR!!! ZMĚNA TERMÍNU NA 14.10.2017!!! JE -
24 2017/08/01 2017/10/14 Bukovina u Čisté, pod Kaňkem, Sky run fighter, putovní pohár velitele SDH SM -
25 2017/09/06 2017/11/10 Areál Plaza, Memoriál Mildy Pytlíka PM -
26 2017/11/05 2017/12/07 Prosetín, V. ročník O vánočního kapra na 2B úzké, sklopky CR -
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Mapa rezervace na soutěže

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1stadion Lokomotiva olomoucMuži Chválkovice72017-09-21 23:45:36
2Kamenná - koupalištěnerozlišeno Čikov122017-09-21 22:25:35
3Sportovní areálnerozlišeno Horný Kelčov212017-09-21 22:19:44
4Sportovní areálnerozlišeno Velká Lhota112017-09-21 22:18:30
5Sportovní areálnerozlišeno Vigantice72017-09-21 22:17:59
6Sportovní areálnerozlišeno Rožnov pod Radhoštěm32017-09-21 22:17:34
7Police - zámecký areálnerozlišeno Lhotice372017-09-21 20:39:00
8Sportovní areálnerozlišeno Leskovec402017-09-21 19:33:07
9KosořicePS-12Příchovice202017-09-21 19:25:50
10KosořiceMuži Příchovice202017-09-21 19:25:38
11Areál Mšk Hurbanovonerozlišeno Imeľ342017-09-21 18:36:37
12Areál Mšk Hurbanovonerozlišeno Pribeta222017-09-21 18:26:45
13Areál Mšk Hurbanovonerozlišeno Pribeta92017-09-21 18:26:04
14Areál Mšk Hurbanovonerozlišeno Pribeta32017-09-21 18:25:34
15Areál Mšk Hurbanovonerozlišeno Branč352017-09-21 18:23:44
16Areál Mšk Hurbanovonerozlišeno Branč312017-09-21 18:19:42
17Areál Mšk Hurbanovonerozlišeno Branč252017-09-21 18:18:53
18Areál Mšk Hurbanovonerozlišeno Branč202017-09-21 18:17:48
19Areál Mšk Hurbanovonerozlišeno Imeľ272017-09-21 18:16:31
20Areál Mšk Hurbanovonerozlišeno Imeľ212017-09-21 18:15:29
21Areál Mšk Hurbanovonerozlišeno Imeľ302017-09-21 18:12:23
22Areál Mšk Hurbanovonerozlišeno Nesvady262017-09-21 18:09:33
23Areál Mšk Hurbanovonerozlišeno Nesvady162017-09-21 18:08:43
24Areál Mšk Hurbanovonerozlišeno Nesvady102017-09-21 18:07:59
25Areál Mšk Hurbanovonerozlišeno Váhovce72017-09-21 18:06:56
26Kamenná - koupalištěnerozlišeno Jasenice112017-09-21 17:45:18
27Chlum u TřeboněŽeny Suchdol nad Lužnicí92017-09-21 17:40:26
28stadion Lokomotiva olomoucŽeny Olšovec142017-09-21 15:53:58
29Chlum u TřeboněMuži Český Rudolec132017-09-21 13:05:33
30Olomouc - pohár starosky OSHŽeny Dětkovice52017-09-21 11:12:24
31Olomouc - pohár starosky OSHMuži Dětkovice72017-09-21 11:12:12
32Areal SDH Podhradní Lhotanerozlišeno Břevenec302017-09-21 10:14:52
33Kamenná - koupalištěnerozlišeno Jaroměřice nad Rokytnou22017-09-21 10:02:58
34Jeseník - fotbalové hřištěŽeny Horní Benešov102017-09-21 06:42:40
35Police - zámecký areálnerozlišeno Třebelovice362017-09-20 22:03:54
36stadion Lokomotiva olomoucŽeny Droždín132017-09-20 21:54:12
37Henčlovnerozlišeno Dřevohostice452017-09-20 21:37:31
38stadion Lokomotiva olomoucŽeny Velký Týnec92017-09-20 21:06:34
39Olomouc stadion Lokomotiva TFCŽeny Velký Týnec202017-09-20 18:32:16
40Police - zámecký areálnerozlišeno Lhotice352017-09-20 18:07:56
41TřebeloviceMuži Ptáčov172017-09-20 17:33:54
42Bukovina u Čisté, pod KaňkemMuži Valteřice32017-09-20 15:13:47
43Henčlovnerozlišeno Albrechtičky322017-09-20 14:57:10
44Jeseník - fotbalové hřištěMuži Jamnice182017-09-20 09:59:46
45Areal SDH Podhradní Lhotanerozlišeno Lešná242017-09-20 09:27:59
46Kamenná - koupalištěnerozlišeno Jakubov u Moravských Budějovic102017-09-20 07:11:00
47Sportovní areálnerozlišeno Nový Hrozenkov432017-09-19 23:59:11
48Benešov u SemilŽeny Krásná Ves62017-09-19 21:23:28
49Police - zámecký areálnerozlišeno Český Rudolec342017-09-19 21:22:11
50Police - zámecký areálnerozlišeno Písečné332017-09-19 21:22:04
51Areal SDH Podhradní Lhotanerozlišeno Rožnov pod Radhoštěm232017-09-19 20:58:55
52Jeseník - fotbalové hřištěŽeny Janovice92017-09-19 20:56:02
53Jeseník - fotbalové hřištěMuži Janovice162017-09-19 20:55:36
54Henčlovnerozlišeno Trnava432017-09-19 20:37:29
55Sportovní areálnerozlišeno Vidče422017-09-19 20:31:25
56Sportovní areálnerozlišeno Vidče412017-09-19 20:30:42
57Chlum u TřeboněŽeny Cizkrajov82017-09-19 20:21:26
58SoběsukyMuži Jabloňany142017-09-19 19:53:41
59Areál Mšk Hurbanovonerozlišeno Žlutice242017-09-19 19:40:04
60Areál Mšk Hurbanovonerozlišeno Žlutice192017-09-19 19:39:16
61Areál Mšk Hurbanovonerozlišeno Žlutice172017-09-19 19:38:19
62Areál Mšk Hurbanovonerozlišeno Mlyňany232017-09-19 19:36:01
63Areál Mšk Hurbanovonerozlišeno Mlyňany182017-09-19 19:35:02
64Areál Mšk Hurbanovonerozlišeno Mlyňany132017-09-19 19:34:05
65Areál Mšk Hurbanovonerozlišeno Mlyňany42017-09-19 19:33:06
66Areál Mšk Hurbanovonerozlišeno Žlutice62017-09-19 19:26:33
67Benešov u SemilMuži Jílové u Držkova212017-09-19 18:00:06
68Benešov u SemilMuži Zlatá Olešnice202017-09-19 17:55:29
69Benešov u SemilMuži Veselá192017-09-19 16:28:05
70Kamenná - koupalištěnerozlišeno Krahulov142017-09-19 15:01:35
71Benešov u SemilŽeny Košťálov122017-09-19 13:20:38
72Benešov u SemilMuži Košťálov182017-09-19 13:20:17
73Jeseník - fotbalové hřištěMuži Karlovice172017-09-19 13:02:15
74Jeseník - fotbalové hřištěŽeny Karlovice82017-09-19 13:01:18
75Jeseník - fotbalové hřištěMuži Suchá Rudná152017-09-19 13:00:49
76Sportovní areálnerozlišeno Vrbice392017-09-19 12:27:28
77Areal SDH Podhradní Lhotanerozlišeno Opatovice272017-09-19 12:09:57
78Areal SDH Podhradní Lhotanerozlišeno Opatovice222017-09-19 12:09:41
79Dřevohosticenerozlišeno Opatovice342017-09-19 12:09:02
80Henčlovnerozlišeno Opatovice422017-09-19 12:01:29
81Police - zámecký areálnerozlišeno Police282017-09-19 11:47:08
82Benešov u SemilMuži Dneboh172017-09-19 10:41:12
83TřebeloviceMuži Bítovánky302017-09-19 10:04:03
84TřebeloviceMuži Bítovánky162017-09-19 10:01:05
85KosořiceMuži Hradčany192017-09-19 09:53:38
86Areál Mšk Hurbanovonerozlišeno Imeľ122017-09-19 09:22:44
87Olomouc stadion Lokomotiva TFCŽeny Dolní Studénky182017-09-19 06:28:53
88stadion Lokomotiva olomoucMuži Dolní Studénky112017-09-19 06:27:13
89Olomouc stadion Lokomotiva TFCMuži Dolní Studénky112017-09-19 06:26:40
90Benešov u SemilŽeny Bratříkov112017-09-19 06:23:28
91Jeseník - fotbalové hřištěMuži Vraclávek132017-09-19 06:20:58
92Areal SDH Podhradní Lhotanerozlišeno Starý Jičín212017-09-19 00:33:30
93Areal SDH Podhradní Lhotanerozlišeno Starý Jičín202017-09-19 00:33:09
94Areal SDH Podhradní Lhotanerozlišeno Lubno192017-09-19 00:01:13
95Police - zámecký areálnerozlišeno Mladoňovice502017-09-18 23:17:00
96SoběsukyMuži Soběsuky112017-09-18 23:13:23
97Jeseník - fotbalové hřištěMuži Třeština142017-09-18 21:47:43
98Jeseník - fotbalové hřištěMuži Milotice nad Opavou122017-09-18 21:42:06
99Areal SDH Podhradní Lhotanerozlišeno Velká Lhota172017-09-18 21:40:04
100KosořicePS-12Bystřice192017-09-18 21:31:15
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání