Bookmark and Share

ČLÁNKY: O pohár starosty obce Zdíkov 2014

Vydáno dne 28. 06. 2014 (5157 x přečteno)

Zdíkovští hasiči se zúčastňují soutěží v rámci Podboubínské hasičské ligy pravidelně, až letos se odhodlali k uspořádání jejich vlastního podniku. Premiéra to byla povedená. V sobotu 21. 6. se na zdíkovském fotbalovém hřišti sjelo dvanáct mančaftů a hasiči ukázali, jak jsou na letošní ročník PBHL připraveni.

Odkaz na fotky z celé soutěže viz:

Za celé odpoledne, kterým provázel Kuba Vácha v tandemu s DJ Nebsterem, diváci viděli celkem osmnáct útoků v kategorii muži a šest v podání hasiček – dívek. Podle pravidel PBHL a příznivých podmínek se totiž každé družstvo může ukázat dvakrát, v případě konání soutěže dvoukolově, jako tomu bylo právě ve Zdíkově.

Mezi nejlepší muže se zařadilo s časem 18,67 družstvo Svatá Maří A. K prvnímu místu tohoto mančaftu dopomohl i Pepa Vondrášek, který byl v závěru vyhodnocen jako nejrychlejší proudař, jeho čas 18,15 mluví za vše. Určitě se mu jako odměna za výkon líbil karton energy drinků (aby mu to dobře běhalo i nadále) a několik kondomů (aby to s tím rychlým střikem nepřeháněl).

Druhé místo patří onšovickým, kteří za mářskými mírně zaostali, ale s časem 19,46 rozhodně nemusí ztrácet naději a třeba už v Budilově, při druhé soutěži letošního ročníku PBHL to klukům z pod mářského vysílače pořádně „osladí“.

Pohár za třetí místo převzali muži z týmu Budilov B, s časem 19,53 těsně unikli svým kamarádům z budilovského Áčka, kteří s časem 19,59 sebrali bramborovou medaili. Pátá pozice připadla Zdíkovci (20,29), šesté místo vybojovali nakonec domácí borci ze Zdíkova (21,52). Sedmá příčka připadla s časem 22,57 mářskému Béčku a diplom za osmé místo putoval do Horosedel (22,80). Poslední příčku obsadili kluci Bohumilic (23,92), jejich čest ale podržela bohumilická děvčata.